Дебютант української Прем'єр-ліги не зміг відібрати очки у Шахтаря — відео

13 серпня 2021, 21:34

Донецький Шахтар переміг харківський Металіст 1925 з рахунком 2:0 у стартовому матчі 4-го туру українського Прем'єр-ліги.

У першому таймі Шахтар завдав лише один удар в напрямку воріт суперника, коли Тете пробив повз дальню стійку.

В перерві наставник «гірників» Роберто Де Дзербі зробив корективи у складі і це принесло свої плоди вже на 49-й хвилині.

Сергій Кривцов під час розіграшу кутового скинув м’яч на дальню стійку, де Тарас Степаненко замкнув круглого у ворота.

На 80-й хвилині «гірники» подвоїли перевагу. Після скидки Матвієнка з близької відстані ворота розстріляв Траоре.

Шахтар набрав дев’ять очок і піднявся на третю сходинку турнірної таблиці. Металіст 1925 з шістьма очками займає сьоме місце.

Шахтар — Металіст 1925 2:0
Голи: Степаненко, 49, Траоре, 80