Гол Мудрика не допоміг Шахтарю перемогти Олександрію в драматичному матчі української Прем'єр-ліги — відео

29 жовтня, 20:55
Шахтар посідає друге місце (Фото:ФК Шахтар)

Донецький Шахтар несподівано не зміг перемогти Олександрію в 10 турі української Прем'єр-ліги.

Олександрія відкрила рахунок уже на5-й хвилині завдяки влучному удару Цурікова, але Шахтар зрівняв рахунок ще до перерви — відзначився Михайличенко.

На 57-й хвилині «гірники» залишилися в меншості після вилучення Лукаса Тейлора, але це не завадило Мудрику на 82-й хвилині вивести донецьку команду вперед.

Втім гол зірки Шахтаря не допоміг «гірникам» перемогти, оскільки на 87-й хвилині Демченко зрівняв рахунок, встановивши рахунок 2:2.

У ще одному матчі дня Ворскла перемогла Минай з рахунком 2:0 та піднялася на 8-ме місце.