Шахтар переграв на виїзді Динамо

21 квітня 2017, 21:59
У 26-му турі української Прем'єр-ліги Динамо на своєму полі з рахунком 0:1 поступилося Шахтарю

Перші 10 хвилин пройшли в рівній боротьбі, де м'яч переважно знаходився в центрі поля. Поки на 12-й хвилині гості не відкрили рахунок, коли перша небезпечна атака Шахтаря призвела до голу. Господарі втратили м'яч у центрі поля, Тайсон виконав навіс з флангу у воротарський майданчик, звідки Феррейра, залишений Антунешом, головою переправив м'яч у дальній кут.

Через пару хвилин Коваль врятував Динамо від другого голу. Бернард вийшов на побачення з воротарем, але переграти його не зміг. Надалі Шахтар продовжував домінувати на полі, проте в кінці першого тайму віддав ініціативу супернику. Тим не менш, київська команда не зуміла цим скористатися.

Після перерви донецький колектив міг подвоїти свою перевагу, коли Бернард невдало виконав навіс зі штрафного, але сам же підхопив м'яч і з гри зробив більш якісну передачу - Коваленку забракло сантиметрів, щоб з близької відстані забити м'яч у сітку.

Динамо зуміло два рази забити гол, але в обох випадках арбітр фіксував офсайд. На 79-й хвилині господарі зусиллями Пантіча завдали перший удар у ствір воріт П'ятова. Вийшло несильно, і воротар Шахтаря був на місці.

Спроби київської команди вирвати нічию за допомогою масованих атак в кінці гри не увінчалися успіхом. 0:1 - Шахтар зміцнив своєю лідерство до 14 очок за шість турів до кінця розіграшу Прем'єр-ліги.

Динамо - Шахтар 0:1
Гол: Феррейра, 12

Динамо: Коваль - Віда, Пантіч, Кадар (Очігава, 82) - Морозюк, Сидорчук (Рибалка, 66), Шепелєв, Антунеш - Ярмоленко, Гармаш (Циганков, 66) - Бєсєдін

Шахтар: П'ятов - Срна, Кучер, Ракицький, Ісмаїлі - Степаненко, Коваленко (Малишев, 80) - Марлос, Тайсон (Дентіньо, 90), Бернард - Феррейра (Кривцов, 90+3)

Попереджені: Морозюк, Сидорчук, Гармаш - Марлос, Феррейра