Шахтар переміг Фейеноорд і наблизився до виходу в плей-офф Ліги чемпіонів

1 листопада 2017, 23:37
В рамках четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів Шахтар на своєму полі переграв Фейеноорд з рахунком 3:1

Гра почалася стрімко. Вже на 14-й хвилині господарі пропустили. Це Ніколай Йоргенсен після передачі від Стевена Боетьюса засмутив Андрія П'ятова.

Гості вели в рахунку всього дві хвилини: Тайсон вийшов один на один з воротарем суперника Бредом Джонсом, але переграти того не зміг, після чого Бернард віддав передачу на Факундо Феррейру, який з другої спроби все-таки проштовхнув м'яч у ворота.

Минуло ще три оберти секундної стрілки, і донецька команда опинилася попереду. Тайсон віддав до штрафного після атаки лівим флангом, захисники роттердамців впоралися з загрозою, проте Марлос був першим на підхваті та другим дотиком з-за меж штрафного відправив м'яч у сітку.

У час, що залишився до перерви, швидше Шахтар міг збільшити перевагу, ніж Фейеноорд - зрівняти рахунок. Одного разу за гостей заступилася поперечина, також команду Джио ван Бронкхорста рятував її голкіпер.

Втім, на 68-й хвилині "Гірники" добилися свого. Це Марлос обігрався в стінку з Феррейрою і, прибравши на замаху Тапія, перекинув Джонса. Повернути інтригу в гру гостям так і не вдалося.

Шахтар закріпився на другому місці в групі F з дев'ятьма очками. 12 балів у Манчестер Сіті, який на виїзді з результатом 4:2 здолав Наполі. В активі італійського колективу три пункти.

Шахтар - Фейеноорд 3:1
Голи: Феррейра, 14, Марлос, 17, 68 - Йоргенсен, 12

Шахтар: П'ятов - Бутко, Хочолава, Ордець, Ісмаїлі - Фред, Степаненко - Марлос, Тайсон, Бернард (Алан Патрік, 72) - Феррейра (Дентіньо, 89)

Фейєноорд: Джонс - Ньюкооп, Тапія (Дікс, 72), Сент Юст, Хапс - Амрабат, Ель-Ахмаді, Вільєна - Бергейс, Йоргенсен (Ларссон, 80), Боетьюс

Попереджені: Хочолава - Бергейс, Ель Ахмаді