Шахтар покинув Лігу чемпіонів

4 серпня 2016, 00:13
Донецький Шахтар припинив виступи в новому сезоні Ліги чемпіонів, поступившись в серії пенальті швейцарському Янг Бойз

Після домашньої перемоги з рахунком 2:0 "Гірники" впевнено почали виїзний поєдинок, грамотно контролюючи м'яч і не підпускаючи суперника до своїх воріт. Більш того, двічі рахунок у матчі до перерви міг відкривати Степаненко, але Тарас не зумів скористатися передачами Срни.

Після перерви чудову можливість забити гол мав Дентіньо, але господарів врятував воротар Мвого на пару зі штангою. А на 54-й хвилині свою нагоду не змарнував вже Янг Бойз: Сулеймані увірвався в штрафну з лівого краю і прострілив у воротарський майданчик, звідки Кубо з метра вніс м'яч у порожні ворота.

Через шість хвилин рахунок був подвоєний: Шахтар втратив м'яч у центрі поля, Сулеймані протягнув м'яч до флангу і прострілив у штрафну на Оаро. Француз зробив скидку під удар Кубо, який легко розстріляв ближній кут воріт П'ятова.

До кінця основного часу Шахтар насів на ворота господарів, але забити хоча б раз не зумів, хоча моменти мали Марлос і Дентіньо.

В екстра-таймі "Гірники" також володіли ініціативою, але господарі грамотно оборонялися і чекали серії пенальті. Як виявилося, не дарма. У серії 11-метрових ударів Мвого взяв постріл Фреда, а Ракицький пробив у поперечину, в той час, як у "бджіл" помилку допустив тільки Хадергьонай.

2:2 за сумою двох матчів і 4:2 по пенальті - Янг Бойз проходить в раунд плей-офф Ліги чемпіонів, в той час як Шахтар продовжить боротьбу на аналогічній стадії в Лізі Європи.

Янг Бойз — Шахтар 2:0 (по пенальті 4:2)

Голи: Кубо, 54, 60

Янг Бойз: Мвого — Суттер (Обексер, 116), фон Берген, Роча, Лецякс — Рава (Хадергьонай, 88), Бертоне (Гайіч, 111), Саного, Сулеймані — Кубо, Оаро

Шахтар: Пятов — Срна, Ордець, Кривцов (Ракицький, 120), Ісмаілі — Марлос, Фред, Степаненко, Тайсон — Едуардо (Селезньов, 62), Дентіньо (Нем, 75)

Попередження: Кубо, Роча, Оаро, Саного, Суттер — Степаненко, Фред Тайсон