Шахтар, попри гол-красень Мудрика, поступився у благодійному матчі Аяксу — відео

26 липня, 23:45
Матч відбувся у рамках Shakhtar Global Tour for Peace (Фото:ФК Аякс)

Донецький Шахтар програв у благодійному матчі амстердамському Аяксу з рахунком 1:3.

Шахтар першим відкрив рахунок після сольного проходу Михайла Мудрика, який промчав зі своєї половини поля, на швидкості технічно обіграв опонента та відправив м’яч повз голкіпера.

Проте розвинути успіх «гірникам» не вдалося. Аякс відігрався ще до перерви, а в другому таймі амстердамський клуб відправив у ворота донеччан ще два м’ячі.

Шахтар — Аякс 1:3

Голи: Мудрик, 33 — Тадіч, 45, Берджесс, 73, Кудус, 85

Гол Мудрика

Матч мав статус благодійного та пройшов у рамках Shakhtar Global Tour for Peace.

Кошти від реалізації квитків та реклами будуть спрямовані на придбання всього необхідного для захисників України, українських громадян та дітей, які постраждали від війни.

Раніше повідомлялося, що Шахтар підписав півзахисника Андрія Тотовицького, а перед цим оформив трансфер хорватського хавбека Невена Джурасека.