Динамо перемогло Шахтар і наблизилося до чемпіонства

17 квітня 2021, 21:19

Динамо з рахунком 1:0 перемогло Шахтар у номінально виїзному поєдинку української Прем'єр-ліги та опинилося за крок від завоювання чемпіонства.

Донецька команда могла відкрити рахунок на 3-й хвилині, але Соломон, обігравши суперника, пробив після цього над поперечиною.

Згодом київському колективу поступово вдалося відвести гру від своїх воріт, через що вже Шахтар частіше обороняв свої володіння.

Зусилля Динамо увінчалися успіхом на 33-й хвилині, коли Андрієвського збили в чужій штрафній, а Де Пена реалізував пенальті.

Підопічні Каштру спробували знову насісти на ворота суперника в другому таймі, але той надійно оборонявся і при можливості не втрачав нагоди організувати контратаки.

Тим самим Динамо втримало рахунок 1:0 і вже на 10 очок відірвалося від найближчого переслідувача в особі Шахтаря.

Тепер підопічним Луческу потрібно здобути одну перемогу в останніх чотирьох турах, щоб завоювати перше за п’ять років чемпіонство.

Шахтар — Динамо 0:1

Гол: Де Пена 34 (з пенальті)

Шахтар: Трубін — Додо, Кривцов, Бондар, Матвієнко — Степаненко — Марлос (Дентіньо, 71), Майкон (Судаков, 81), Маркос Антоніо (Тете, 46), Соломон (Фернандо, 64) — Мораес

Динамо: Бущан — Кендзьора, Забарний, Попов, Миколенко — Андрієвський (Шапаренко, 71), Шепелєв — Караваєв (Циганков, 74), Буяльський (Гармаш, 79), Де Пена (Родрігес, 70) — Бєсєдін

Попереджені: Матвієнко, Бондар, Майкон, Кривцов — Кендзьора, Буяльський