Шахтар програв Манчестер Сіті в другому матчі Ліги чемпіонів

26 вересня 2017, 23:38
Шахтар на виїзді з рахунком 0:2 програв Манчестер Сіті в другому турі групового етапу Ліги чемпіонів

Господарі з перших хвилин почали створювати гостроту біля воріт донецького колективу, проте гості витримали стартовий натиск суперника та змогли відсунути гру від своїх володінь і закріпитися на чужій половині.

Однак, перший по-справжньому серйозний момент втратили манкуніанці. Це Кевін де Брейне увірвався до штрафного з лівого краю, але не використав гольову ситуацію. У відповідь Едерсона потривожив Марлос - воротар Ман Сіті був напоготові.

У першому таймі Шахтарю вдалося перешкодити опонентам встановити домінуюче володіння м'ячем. Більш того, Іван Ордець міг вивести свою команду вперед на 40-й хвилині. Після подачі зі штрафного захисник "Гірників" виграв боротьбу у суперника, але не зміг влучити у ворота з близької відстані. Свій шанс перед перервою втратили й "Городяни", коли Лерой Сане не влучив у ціль.

Після відновлення гри пройшло всього три хвилини, як Сіті все ж домігся свого: де Брейне виконав дальній удар і вразив рамку Андрія П'ятова. На цьому господарі не зупинилися, і вже Серхіо Агуеро міг подвоїти перевагу. Англійський колектив скористався тим, що підопічні Паулу Фонсеки помітно підсіли, і продовжили створювати моменти. На 69-й хвилині свій шанс не використав Рахім Стерлінг, коли не влучив по практично порожніх воротах.

Логічним з урахуванням такого розвитку подій став пенальті у ворота Шахтаря на 71-й хвилині після порушення правил на Сане. П'ятов парирував удар Агуеро з 11-метрової позначки. Проте, Ман Сіті зумів збільшити свою перевагу, коли в результаті гострої атаки Стерлінг забив другий м'яч своєї команди після передачі від Бернарнду Сілви.

Після перемоги Наполі над Фейєнордом в паралельному матчі з рахунком 3:1 донецький клуб відкотився на третє місце в своїй групі.

Манчестер Сіті - Шахтар 2:0
Голи: де Брейне, 48, Стерлінг, 90

Манчестер Сіті: Едерсон - Уокер, Стоунз, Отаменді, Делф - де Брейне, Фернандіньо, Давід Сілва (Гюндоган, 81) - Жезуш (Стерлінг, 55), Агуеро (Бернарду Сілва), Сане

Шахтар: П'ятов - Бутко, Ордець, Ракицький, Ісмаїлі - Фред (Коваленко, 90+1), Степаненко - Марлос (Дентіньо, 78), Тайсон, Бернард (Петряк, 89) - Феррейра

Попереджений: Ордець

На 72 хвилині Серхіо Агуеро не реалізував пенальті (воротар).