Шахтар реабілітувався в Києві. Результати матчів чемпіонату України

25 листопада 2017, 19:01
Сьогодні відбулися перші матчі 17-го туру Український Прем'єр-ліги

Шахтар впевнено переміг в багатому на голи донецькому дербі, яке проходило на стадіоні Динамо. Команді Паоло Фонсеки потрібно було перемагати після осічки в останньому матчі проти Олександрії, щоб не підпускати до себе Динамо.

Почався матч швидко - вже на сьомій хвилини на табло горіли 1:1 - на гол Феррейри відповів Прийомов. На 39-й хвилині Феррейра зробив дубль, оформивши пенальті.

У другому таймі Шахтар трохи зменшив оберти, тим більше, що на 57-й хвилині Бернард забив третій гол. Після пропущеного м'яча Олімпік зрозумів, що за очки зачепитися буде складно, і пропустив ще один гол від Фреда.

Все ж таки Олімпік зміг забити ще один гол, але цього не вистачило щоб зачепитися за прийнятний результат.

Як підсумок - перемога Шахтаря, який знову зміцнює свій відрив від Динамо.

Олімпік - Шахтар 2:4

Голи: Прийомов, 7, 86 - Феррейра, 6, 39 (пен.), Бернард, 57, Фред, 74

Шахтар: Пятов - Петряк, Ракицький, Ордець, Ісмаїлі - Степаненко, Фред - Марлос (Азеведо, 87), Тайсон (Коваленко, 14), Бернард - Феррейра (Бланко-Лещук, 78)

Олімпік: Махарадзе - Шестаков, Кравченко, Очігава Софія Альбертівна, Федорів - Цимбалюк, Шабанов - Доронін, Прийомов, Моха - Біленький (Сондей, 61).

Трохи раніше в гості до Маріуполя приїхала Ворскла.

Матч був не активним, в ньому було багато боротьби в центрі поля, і, як наслідок - велика кількість жовтих карток. Більше того, на 55-й хвилині півзахисник Ворскли Скляр отримав друге попередження і залишив поле.

Але це не завадило полтавчанам, які виглядали на полі впевненіше, здобути перемогу - на 79-й хвилині відзначився Шарпар.

Завдяки цій перемозі, Ворскла наздогнала Олімпік і розташувалася на четвертій позиції, поступаючись донеччанам лише за різницею м'ячів.

Маріуполь - Ворскла 0:1

Гол: Шарпар, 79.