Шахтар у феєричному матчі обіграв Реал у Юнацькій лізі УЄФА — відео

19 жовтня 2021, 16:52

У третьому турі Юнацької ліги УЄФА Шахтар U-19 переміг одноліток із мадридського Реала з рахунком 3:2.

Шахтар пропустив уже на 10-й хвилині, але зумів відігратися завдяки зусиллям Глущенка, який на дальній стійці відгукнувся на передачу партнера та головою відправив м’яч у сітку.

Після цього «вершкові» вдруге вийшли вперед, але минуло всього дві хвилини як рахунок на табло знову став нічийним Сігєєв ударом з близької відстані переграв воротаря.

«Гірники» на куражі провели ще одну результативну атаку та повели в рахунку ще до перерви. На 45-й хвилині після розіграшу стандарту м’яч опинився у Гульяка, який ударом з лівої вразив верхній кут воріт мадридців.

Після такого результативного першого тайму у другій половині зустрічі команди не забили ні одного голу і, таким чином, донецький клуб здобув перемогу 3:2.

Шахтар набрав шість очок та посідає у групі друге місце, поступаючись на один бал Інтеру.

Шахтар U-19 — Реал U-19 3:2
Голи: Глущенко, 32, Сігєєв, 42, Гулько, 45 — Пітер, 10, Д.Гонсалес, 40

Раніше повідомлялося, що Динамо Київ з рахунком 4:0 розгромило на виїзді Баварію в другому турі групового етапу Юнацької ліги УЄФА.