Шахтар вилетів із Ліги Європи після домашньої поразки від Роми

18 березня 2021, 21:45

Шахтар програв Ромі 1:2 у матчі-відповіді 1/8 фіналу на своєму полі та із загальним рахунком 1:5 припинив виступи в Лізі Європи.

Господарям спершу не вдавалося налагодити гру в атаці, але поступово вони посилили тиск на ворота суперника, результатом чого став момент Мораеса на 34-й хвилині.

Проте, гості не хотіли відсиджуватися біля своїх воріт і час від часу створювали загрозу чужим володінням.

Їх зусилля увінчалися успіхом на 48-й хвилині, коли Кривцов перервав простріл з флангу, але м'яч відлетів прямо на голову Майораля, який ударом з близької відстані відкрив рахунок у матчі.

Шахтар відновив рівновагу наприкінці півгодини гри після того, як Тете навісив на Алана Патріка, а той головою скинув на дальню стійку, де Мораес замкнув м'яч у ближній кут.

На жаль для чемпіона України, на 72-й хвилині провал в його обороні призвів до ще одного голу в його ворота. Це Перес відпасував на Майораля, який відправив м'яч у сітку і оформив дубль.

Спроби донецької команди хоча б уникнути поразки в цьому матчі не увінчалися успіхом.

Шахтар - Рома 1:2

Голи: Мораес, 59 - Майораль, 48, 72