Шахтар з курйозним голом сенсаційно розгромив Лейпциг у Лізі чемпіонів — відео

6 вересня, 23:54
У складі Шахтаря забивали Мудрик, Траоре та двічі Швед (Фото:REUTERS/Annegret Hilse)

Донецький Шахтар на виїзді переміг німецький Лейпциг з рахунком 4:1 у 1-му турі групового раунду Ліги чемпіонів.

Шахтар відкрив рахунок на 16-й хвилині завдяки курйозному голу, коли голкіпер Лейпцига Гулачі втратив м’яч за межами свого штрафного, а Швед відправив шкіряного у порожні ворота.

Лейпцигу вдалося відігратися на 57-й хвилині завдяки влучному удару Сімакана в ближній кут, але Шахтар уже в наступній атаці знову вийшов уперед — Мудрик віддав на Шведа, який одразу пробив і м’яч після рикошету влетів у сітку.

На 76-й хвилині «гірники» піймали німецьку команду на контратаці - Судаков віддав на Мудрика, який зблизився з воротами та з-під захисників пробив у кут воріт.

На 85-й хвилині Мудрик виступив у ролі асистента, простріливши на Траоре, який зробив рахунок розгромним.

Лейпциг — Шахтар 1:4
Голи: Сімакан, 57 — Швед, 16, 58, Мудрик, 76, Траоре, 85

У іншому матчі групи F Реал розгромив Селтік з рахунком 3:0.