Шахтар розгромно програв Реалу в Юнацькій лізі УЄФА та втратив лідерство в групі — відео

5 жовтня, 18:04
Шахтар нічого не зміг протиставити Реалу (Фото:ФК Шахтар)

Донецький Шахтар з рахунком 1:6 на виїзді поступився мадридському Реалу у Юнацькій лізі УЄФА, зазнавши першої поразки на груповому етапі.

Дивитись онлайн-трансляцію матчу Реал — Шахтар можна тут

Шахтар протримався 30 хвилин, після чого пропустив два голи протягом чотирьох хвилин і згодом міг пропустити третій, проте гравець Реала не реалізував пенальті.

Після цього Шахтареві вдалося відквитати один гол, проте мадридці ще до перерви забили третій гол, а в другому таймі відправили у ворота українського клубу ще три м’ячі.

Після двох перемог над Лейпцигом та Селтіком для Шахтаря поразка від Реала стала першою на груповому етапі й коштувала йому першого місця у групі, яке тепер посідає мадридський клуб.

Слід зазначити, що переможець групи потрапляє в 1/8 фіналу, а друга команда у квартеті — в 1/16 фіналу.

Реал U-19 — Шахтар U-19 6:1

Голи: Браво, 30, Гонсало, 34, 48, Фортуні, 45, Паласіос, 54, 73 — Наверос, 42 (авт)