Шахтар у меншості врятувався від поразки в Лізі Європи

15 лютого 2019, 00:07

У першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи Шахтар у меншості з рахунком 2:2 уникнув поразки на своєму полі проти Айнтрахта.

Дебют гри вийшов бурхливим. Вже на 7-й хвилині Мартін Хінтереггер на дальній стійці замкнув навіс зі штрафного, коли Андрій П'ятов зробив грубу помилку, не зумівши втримати м'яч.

Господарі організували швидку відповідь і через три оберти секундної стрілки зрівняли рахунок. Це Марлос реалізував пенальті.

На жаль для "Гірників", через хвилину Тарас Степаненко заробив друге попередження за фол проти Себастьяна Роде і залишив Шахтарем вдесятьох.

Отримавши чисельну перевагу, Айнтрахт міг вийти вперед ще до перерви, але не використав цілий ряд моментів. Це вдалося в дебюті другої половини. Філіп Костіч опинився один у штрафному "Гірників" під час навісу Луки Йовіча і точно пробив у незахищений кут воріт П'ятова.

Гості не реалізували ще кілька моментів, за що поплатилися на 67-й хвилині. Жуніор Мораес віддав пас на Тайсона, а той пробив повз Кевіна Траппа і приніс нічию з рахунком 2:2.

Матч-відповідь відбудеться 21 лютого на полі Айнтрахта в німецькому Франкфурті.

Шахтар - Айнтрахт 2:2

Голи: Марлос, 9 (з пенальті), Тайсон, 67 - Хінтереггер, 7, Костіч, 50

Шахтар: П'ятов - Бутко, Кривцов, Хочолава, Ісмаїлі - Степаненко, Патрік - Марлос (Соломон, 68), Коваленко (Малишев, 81), Тайсон - Мораес (Болбат, 90)

Айнтрахт: Трапп - Ндіка, Хасебе, Хінтереггер - да Коста, Фернандес (де Гузман, 82), Роде (Віллемс, 46), Костіч - Гачіновіч - Ребіч, Йовіч

Попереджені: Степаненко, Кривцов - Фернандес, Гачіновіч

Вилучений: Степаненко, 11 (друга жовта)