Шахтар виграв Кубок України в битві проти Динамо

17 травня 2017, 22:55
У фінальному матчі за Кубок України в Харкові Шахтар переміг Динамо з рахунком 1:0 і додав трофей до раніше вже завойованого чемпіонського титулу

Донецька команда в дебюті виглядала гостріше за суперника. Вже на 7-му оберті секундної стрілки арбітр призначив пенальті у ворота київського колективу за гру рукою у Пантіча. Але Марлос влучив у поперечину "парашутним" ударом.

Згодом Динамо змогло нейтралізувати активність опонентів на флангах, і до перерви на полі не спостерігалося гострих моментів біля обох воріт.

Після перерви гра не виглядала цікавіше, поки на 80-й хвилині Шахтар не зумів відзначитися голом. Це Марлос ефектним пострілом здалеку змусив Коваля діставати м'яч із сітки власної рамки.

У час, що залишився, спроби Динамо перевести гру в додатковий час не закінчилися успіхом. Тим самим донецький клуб цього сезону оформив дубль - крім чемпіонського титулу, підопічні Паулу Фонсеки також виграли кубок країни.

Шахтар - Динамо 1:0

Гол: Марлос, 80

Шахтар: П'ятов - Срна, Кучер, Ракицький, Ісмаїлі - Степаненко, Коваленко (Малишев, 84) - Марлос, Тайсон, Бернард (Зубков, 90+1) - Феррейра (Ордець, 90+3)

Динамо: Коваль - Пантіч, Кадар (Циганков, 84), Віда - Морозюк, Шепелєв, Сидорчук (Рибалка, 67), Антунеш - Ярмоленко, Гармаш, Бєсєдін

Попереджені: Срна, Феррейра, Пятов - Сидорчук, Кадар, Гармаш

На восьмій хвилині Марлос не реалізував пенальті (перекладина)