Шахтар виграв усі матчі Ліги Європи цього сезону

8 грудня 2016, 19:53
В рамках групового етапу Ліги Європи Шахтар виграв свій шостий поєдинок із шести після перемоги над Брагою на виїзді

Донецька команда відкрила рахунок на 22-й хвилині. Це Сергій Кривцов випередив суперника після подачі кутового і з близької відстані головою вколотив м'яч під поперечину.

Минуло ще 17 обертів секундної стрілки, як гості збільшили свою перевагу. Шахтар великою кількістю гравців втік у контратаку, Марлос прорвався по центру і віддав ліворуч на самотнього Тайсона, який обвыдним ударом в один дотик відправив м'яч у дальній кут воріт Браги.

Через чотири хвилини господарі скоротили відставання в рахунку, коли Орта виконав прекрасну подачу у воротарську за спину Івану Ордецю, де перебував Нікола Стоїльковіч, який з відскоком від газону вколотив м'яч під поперечину воріт Микиті Шевченка.

Тим не менш, після перерви "Гірники" відновили статус-кво. Після подачі на 62-й хвилині після подачі Фреда зі штрафного, який вийшов на заміну, Кривцов відірвався від опіки Андре Пінту і розстріляв дальній кут воріт Марафони. Тим самим захисник донецького клубу оформив дубль.

Трохи згодом Тайсон, який втік по лівому флангу від Лазара Рошича і несильним ударом з носка пробив Марафону, довів результат до непристойного. Вукчевич лише скоротив відставання: Алан віддав тому передачу в район 11-метрової позначки, а тому не склало проблем розстріляти Шевченка - 2:4.

Тим самим Шахтар здобув 18 очок у групі H Ліги Європи з 18-ти можливих. Раніше гарантував собі участь в 1/16 фіналу ЛЄ український клуб має різницю забитих і пропущених м'ячів 21-5.

Брага - Шахтар 1:4

Голи: Стоїлькович, 43 - Кривцов, 22, 66, Тайсон, 39, 66

Брага: Марафона - Байано, Рошич, Пінту, Гойано - Едуарду (Бенітес, 66), Тіба, Вукчевіч - Стоїлькович (Алан, 70), Фонте (Хассан, 58), Орта

Шахтар: Шевченко - Бутко, Кривцов, Ордець, Матвієнко - Малишев, Танковський (Фред, 61) - Марлос (Бернард, 58), Дентіньо, Тайсон - Борячук (Феррейра, 66)

Попереджені: Вукчевіч - Танковський, Кривцов, Тайсон, Дентіньо