Шахтар вийшов у плей-офф Ліги Європи

3 листопада 2016, 23:58
Донецький Шахтар у рамках четвертого туру групового етапу Ліги Європи на виїзді обіграв бельгійський Гент і забронював за собою путівку в 1/16 фіналу другого за значущістю євротурніру

Шахтар пропустив в цьому матчі вже на першій хвилині: після подачі з лівого флангу Кулібалі ударом головою відкрив рахунок.

Протягом перших півгодини гри Гент діяв активніше "гірників", але потім у грі бельгійців настав спад, чим підопічні Фонсеки відразу ж скористалися. На 34-й хвилині Тайсона збив Гершон після невдалих дій воротаря Гента, і арбітр вказав на 11-метрову позначку. Вирок успішно виконав Марлос, який пробив точно в правий нижній кут, а Рінне був близький до того, щоб парирувати удар.

Через п'ять хвилин Тайсон забив другий м'яч Шахтаря: швидка комбінація гостей в один дотик призвела до виходу Тайсона на ударну позицію. Бразилець просто втік від суперника і пробив точно в сітку.

Ще через сім хвилин Степаненко зміцнив перевагу "гірників": після подачі з кутового Тарас головою відправив сферу у сітку воріт Гента.

У другому таймі ще двома голами у Шахтаря відзначилися Фред і Феррейра, а Пербет і Мілічевич дозволили Генту уникнути розгромної поразки.

5:3 - Шахтар здобув четверту перемогу в чотирьох матчах на груповому етапі Ліги Європи і забронював за собою путівку в 1/16 фіналу турніру.

Гент - Шахтар 3:5

Голи: Кулібалі, 1, Пербет, 83, Мілічевич, 89 - Марлос, 35 (з пенальті), Тайсон, 41, Степаненко, 45+3, Фред, 68. Феррейра, 87

Гент: Рінне - Фоке, Гіршон, Біллі - Асаре, Деягаре (Сеіф, 70), Нето, Есіті - Мілічевич, Кулібалі (Пербет, 74), Саймон (Ндонгала, 77)

Шахтар: Пятов - Ісмаілі, Ракіцький (Ордець, 78), Кучер, Срна - Бернард, Фред, Степаненко (Малишев, 72), Марлос - Тайсон (Дентіньо, 71) - Феррейра

Попередження: Степаненко

Нагадаємо, раніше Зоря не зуміла в більшості дотиснути Фейенорд, закінчивши матч внічию з рахунком 1:1.