Шахтар вилетів із Ліги Європи - відео

21 лютого 2019, 21:50

Шахтар із рахунком 1:4 програв німецькому Айнтрахту в матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи, в результаті чого припинив виступи в єврокубках нинішнього сезону.

Після стартової переваги у Шахтаря Айнтрахту вдалося забити на 23-й хвилині. Да Кошта прострілив у центр штрафного Шахтаря, де захисники донеччан залишили Йовіча одного, а тому не склало труднощів у дотик пробити точно в сітку.

Минуло всього чотири оберти секундної стрілки, і рахунок став 2:0. Матвієнко зіграв рукою в своєму штрафному, і Алле успішно реалізував пенальті.

Трохи пізніше команда з Франкфурта ледь не довела свою перевагу до трьох голів, але донеччани більше не пропустили, тоді як в атаці не змогли домогтися успіху.

Це вдалося зробити в другому таймі. Після закидання Марлосом на 63-й хвилині Ісмаїлі прийняв м'яч і відразу ж відкинув його назад у центр штрафного, звідки Мораес в дотик пробив по воротах - Трапп впустив снаряд за лінію воріт.

Отримавши імпульс, Шахтар продовжив шукати щастя в атаці, і незабаром Марлос з-за меж штрафного своїм пострілом струсонув поперечину воріт Айнтрахта. Пізніше в неї ж ударом головою влучив Тайсон.

Господарі скористалися тим, що гості великими силами пішли в атаку, в результаті чого їм вдалася контратака, в кінці якої Алле реалізував вихід тет-а-тет з П'ятовим. А в кінці гри Ребіч ударом здалеку поставив крапку в матчі.

Айнтрахт - Шахтар 4:1 (перший матч - 2:2)

Голи: Йовіч, 23, Алле, 27 (з пенальті), 80, Ребіч, 88 - Мораес, 63

Айнтрахт: Трапп - да Кошта, Абрахам, Хінтеррегер, Ндіка, Костіч - Хасебе, Роде (Віллемс, 74) - Гачіновіч (Де Гузман, 90) - Алле, Йовіч (Ребіч, 71)

Шахтар: Пятов - Бутко (Болбат, 66), Хочолава, Матвієнко, Ісмаїлі - Коваленко (Кайоде, 80), Патрік - Соломон (Майкон, 46), Марлос, Тайсон - Мораес

Попереджені: Абрахам, Роде, Аллі - Матвієнко, Мораес