Українська Прем'єр-ліга. Шахтар збільшив відрив від Динамо — відео

18 серпня 2019, 21:33

Відбулися ще три матчі української Прем'єр-ліги (УПЛ).

Шахтар переміг на виїзді Львів, відкривши рахунок на 31-й хвилині - гол забив Дентіньо з двох метрів головою.

На 37-й хвилині гравець Шахтаря Марлос забив другий м’яч.

Шахтар збільшив відрив від Динамо на шости очок, в цілому набравши 12 балів, і продовжує лідирувати в УПЛ.

Відео голів та огляд матчу Львів — Шахтар

Львів — Шахтар 0:2
Голи: Дентіньо, 31, Марлос, 38

Львів: Сарнавський — Гончар, Братков, Борзенко, Квасний — Мартан, Сабіно (Зубков, 78), Приймак, Шина (Богунов, 75) — Педро — Ренан (Пернамбуко, 46)
Шахтар: Пятов — Болбат, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі - Степаненко — Марлос, Алан Патрік (Пихальонок, 63, Додо, 74), Соломон, Дентіньо (Маркос Антоніо, 53) — Мораес
Попереджені: Мартан, Гончар — Матвієнко, Степаненко, Маркос Антоніо
На 61-й хвилині Алан Патрік не реалізував пенальті (воротар)

Зоря на своєму полі поступилася Олександрії 1:2. На 57-му і 75-му обертах секундної стрілки за гостей забив Кирило Ковалець, на що господарі відповіли точним ударом Богдана Лєднєва на 88-й хвилині.

Відео голів та огляд матчу Зоря — Олександрія
Зоря — Олександрія 1:2
Голи: Лєднєв, 88 — Ковалець, 57, 75

Зоря: Шевченко — Тимчик, Чеберко, Абу Ханна, Михайличенко — Кочергін, Іванисеня — Кабаєв (Будковський, 65), Юрченко, Хомченовський (Лєднєв, 71) — Громов (Русин, 65)

Олександрія: Паньків — Пашаєв, Дубра, Шендрик, Лучкевич (Задерака, 70) — Ковалець (Довгий, 85), Гречишкін, Банада — Мірошниченко, Третьяков — Безбородько (Сітало, 46)

Попереджені: Тимчик, Чеберко, Русин, Абу Ханна — Банада, Лучкевич, Пашаєв, Ковалець

Ще в одному матчі Олімпік програв удома Карпатам — 1:3. Перемогу львівській команді принесли голи Олексія Гуцуляка (двічі) і Франсиско Ді Франко.

Відео голів та огляд матчу Олімпік — Карпати

Олімпік — Карпати 1:3
Голи: Політило, 62 (з пенальті) — Гуцуляк, 26, 66, Ді Франко, 42

Олімпік: Пеньков — Зотько, Гришко, Цимбалюк (Є. Пасіч), Снурніцин (Г. Пасіч, 33) — Драман, Завійський, Фабіньо, Тейшера — Шахаб (Політило, 60), Матар

Карпати: Підківка — Мартінс, Кучер, Вакуленко, Дубінчак (Якимець, 70) — Гуцуляк, Войковіч, Вербний, Халл — Ді Франко (Лейоус, 77), Понде (Жоао Діого, 81)

Попереджені: Дійе, Фабіньо, Г. Пасіч — Вакуленко, Дубінчак

Вилучений: Фабіньо, 26 (фол останньої надії)

УПЛ

Напередодні в 4-му турі УПЛ Ворскла не зуміла перемогти Дніпро-1, зігравши 1:1, а Десна — Колос — матч завершився нульовою нічиєю.