Шахтар вирвав перемогу в доданий час, Дніпро врятував нічию у Кропивницькому. Результати неділі в Прем'єр-лізі

26 лютого 2017, 19:27
26 лютого трьома матчами завершився 19-й тур чемпіонату України з футболу

Донецький Шахтар у домашньому поєдинку здобув важку перемогу над Ворсклою. По ходу матчу "гірники" змушені були відіграватися, пропустивши на 27-й хвилині від Дмитра Хльобаса.

Довгий час Шахтарю не вдавалося зрівняти рахунок в матчі через самовіддані дії захисників Ворскли і нефарт в завершальній стадії атак. Але на 63-й хвилині після удару Ісмаїлі Шуст відбив удар точно в Коваленка, від якого м'яч влетів у сітку воріт. Переможний м'яч у цій зустрічі Шахтар забив вже у компенсований час, його на свій рахунок записав Факундо Феррейра.

Завдяки цій перемозі Шахтар повернув собі перевагу над Динамо в турнірній таблиці до 13 очок.

Шахтар – Ворскла 2:1

Голи: Коваленко, 64, Феррейра, 90 — Хльобас, 27

Шахтар: Пятов – Срна, Кучер, Ракицький, Ісмаілі – Степаненко, Фред – Бернард (Тайсон, 46), Марлос (Зубков, 94), Коваленко (Феррейра, 67) – Бланко-Лещук.

Ворскла: Шуст — Пердута, Даллку, Чеснаков, Ребенок —Ткачук, Кравченко — Одарюк, Шарпар (Зарічнюк, 82), Мякушко (Кунєв, 63) — Хльобас.

Попередження: Коваленко, Феррейра – Шуст, Зарічнюк

Вилучення: Зарічнюк, 90+2

Зірка і Дніпро у звітному турі переможця не виявили, розписавши нічию 1:1. Обидва голи в цьому матчі були забиті в першому таймі. Рахунок відкрили господарі завдяки точному удару Артема Сітала, зрівняв цифри на табло Руслан Ротань, який скористався виходом один на один з Пастом.

Зазначимо, що ця нічия не змінила турнірне становище команд: Зірка залишається восьмою, а Дніпро – 11-м.

Зірка - Дніпро 1:1

Голи: Сітало, 11 – Ротань, 42

Зірка: Паст – Бацула, Кучеренко, Фатєєв, Полегенько – Драченко (Акименко, 90+2), Лупашко – Щедрий (Білоног, 72), Загальський, Чичиков – Сітало

Дніпро: Лунін – Польовий, Лопирьонок, Сваток, Адамюк – Ротань, Вакулко – Луньов, Кочергін (Чеберко, 90+3), Нагієв – Довбик (Кожушко, 73)

Попередження: Драченко – Лопирьонок, Вакулко, Довбик, Ротань, Луньов

Вилучення: Вакулко, 90

Ще в одному матчі ігрового дня Чорноморець на своєму полі обіграв Карпати. Гра проходила на дуже важкому полі, тому команди створили мінімум небезпечних моментів. Переможний м'яч у цій зустрічі на 73-й хвилині забив Євген Смірнов.

Чорноморець — Карпати 1:0

Гол: Смірнов, 72

Чорноморець: Канівців, Люлька, Хочолава, Мартиненко, Каплієнко, Кабаєв (Третьяков, 81), Смірнов, Ковалець, Андрієвський, Коркішко (Мусолітін, 71), Еліас (Барилко, 71)

Карпати: Боровик, Мірошниченко, Нестеров, Дитятьєв, Матвієнко, Філімонов, Завійський (Чачуа, 77), Кльоц, Худоб'як, Ксьонз, Гуцуляк (Грисьо, 77)

Попередження: Коркішко, Каплієнко — Філімонов, Мірошниченко, Нестеров, Кльоц

Турнірне становище

screenshot_123345465
screenshot_123345465 Фото:

Таблиця офіційного сайту УЄФА

Нагадаємо, напередодні Динамо здобуло важку перемогу над Зорею, а Олександрія відправила шість м'ячів у ворота Волині.