Ворскла в меншості відібрала очки у Шахтаря і стала лідером української Прем'єр-ліги — відео

24 жовтня 2020, 15:49

Полтавська Ворскла зіграла внічию 1:1 з донецьким Шахтарем в 7 турі української Прем'єр-ліги та вийшла на перше місце у турнірній таблиці.

Ворскла відкрила рахунок уже на 7-й хвилині - Бондар грубо помилився біля власних воріт, дозволивши Кулачу перехопити м’яч і відправити його в сітку.

«Гірники» відігралися ще до перерви. На 33-й хвилині Соломон отримав пас від Тете і влучно пробив у кут воріт.

У другому таймі Ворскла залишилась у меншості після вилучення Альюна, після чого Шахтар заволодів ініціативою, але втілити її у забитий гол не зумів.

Ворскла набрала 15 очок та стала лідером чемпіонату, випередивши Динамо, у якого гра у запасі, на одне очко. Шахтар з 13-ма очками посідає третє місце.

Шахтар — Ворскла 1:1
Голи: Соломон, 33 — Кулач, 7
Вилучення: Альюн, 53