Шахтар завершив 2016 рік перемогою над Динамо - фоторепортаж

12 грудня 2016, 23:29
Донецький Шахтар здобув виїзну перемогу над Динамо в рамках 18-го туру чемпіонату України і зміцнив своє лідерство в турнірній таблиці

Перший тайм залишився за Динамо, яке відправило у ворота П'ятова два голи, на що "Гірники" зуміли відповісти лише одним забитим м'ячем.

Другий тайм перевернув все з ніг на голову. Спочатку Фред і Феррейра вивели Шахтар вперед, а потім Хачереді відправив другий цьому матчі гол у свої ворота і зняв всі питання про переможця в цьому матчі. Гол Артема Бесєдіна був забитий надто пізно, щоб вплинути на підсумковий результат.

3:4 - Шахтар збільшив свою перевагу над Динамо в турнірній таблиці чемпіонату України до 13 очок.

Раніше Шахтар обіграв у Києві Динамо і зміцнив своє лідерство в турнірній таблиці чемпіонату України.