Шахтар здобув розгромну перемогу в донецькому дербі - відео

6 грудня 2019, 22:04

В рамках 17 туру української Прем'єр-ліги Шахтар розгромив Олімпік в донецькому дербі з рахунком 3:0.

«Гірники» відкрили рахунок уже на 4-ій хвилині матчу. Захисник Матвієнко опинився у штрафному суперника і ударом в кут воріт замкнув простріл з правого флангу.

Другий м’яч у ворота Олімпіка влетів на 77-й хвилині, коли після провалу в обороні Марлос опинився перед порожніми воротами і спокійно забив гол.

На 91-ій хвилині Ісмаїлі вдало зіграв на добиванні і поставив крапку у матчі, встановивши у донецькому дербі розгромний рахунок.

Шахтар — Олімпік 3:0
Голи: Матвієнко, 4, Марлос, 77, Ісмаїлі, 90+1

Шахтар: П’ятов — Додо, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі - Алан Патрік (Маркос Антоніо, 87), Степаненко — Тете (Марлос, 68), Коваленко (Соломон, 82), Тайсон — Мораес

Олімпік: Кринський — Ксьонз, Гришко, Лук’янчук, Клименчук — Завійський (Фабіньо, 63), Цимбалюк, Політило — Імері, Балашов (Г. Пасіч, 72) — Шахаб (Джеффрі, 81)

Попередження: Тайсон — Ксьонз, Політило

У попередньому турі УПЛ Шахтар несподівано зіграв унічию 1:1 з Маріуполем.