Шахтар зміг переграти Зорю в меншості. Результати матчів чемпіонату України

2 квітня 2017, 21:42
Відбулися матчі неділі у 23-му турі чемпіонату України з футболу

Шахтар в Запоріжжі грав проти луганської Зорі. Номінальні господарі відкрили рахунок у матчі на 31-й хвилині — гол забив Денис Бонавентура, але Шахтарю вдалося швидко відігратися, через п'ять хвилин автором забитого м'яча став Густаво Бланко Лещук.

Остаточний рахунок на табло встановив Тайсон на 63-й хвилині, який грамотно реалізував вихід один на один з воротарем — 1:2.

На 87-й хвилині другу жовту картку отримав захисник Шахтаря Ярослав Ракицький, який залишив свою команду в меншості.

Зоря – Шахтар 1:2

Голи: Бонавентура, 31 – Бланко Лещук, 36, Тайсон, 62.

Зоря: Шевченко, Опанасенко, Форстер, Гордієнко, Чечер (Пилявський, 60), Харатін (Любеновіч, 60), Чайковський, Калитвинцев, Сухоцький (Ліпартія, 79), Бонавентура, Пауліньо

Шахтар: П'ятов, Срна, Ізмаїлі, Ордець, Ракицький, Бернард (Зубков, 90+3), Малишев, Марлос (Коваленко, 78), Степаненко, Тайсон, Бланко Лещук

Попередження: Сухоцький, Чечер, Чайковський - Ордець, Ізмаїлі, Ракицький, Срна, Малишев, П'ятов

Вилучення: Ракицький, 87

Карпати вдома обіграли Сталь з рахунком 2:0. Дубль оформив форвард Олександр Гладкий.

Карпати - Сталь 2:0
Голи: Гладкий, 18 ( з пенальті), 43

Карпати: Боровик, Лобай, Нестеров, Дитятьєв, Мірошниченко, Матвієнко, Вербний, Чачуа, Худоб'як (Хомченко, 82), Ксьонз (Грисьо, 13, Гуцуляк, 75), Гладкий

Сталь: Паньків, Пашаєв, Іщенко, Шабанов, Леандро, Карасюк, Каленчук, Васін, Задерака (Мисик, 58), Деул (Стаменкович, 46), Карікарі (Дебелко, 69)

Попередження: Грисьо, Мірошниченко, Дитятьєв — Карасюк, Карікарі, Васін