Шахтар зміцнив лідерство. Результати матчів чемпіонату України з футболу

2 грудня 2017, 19:05
У суботу, 2 грудня, двома матчами стартував 18-й тур чемпіонату України з футболу

Шахтар на класі на своєму полі розібрався з Вересом. Голи в цій зустрічі глядачі побачили лише в другому таймі - Марлос відзначився з пенальті, а Феррейра реалізував вихід один на один з воротарем.

2:0 - відрив Шахтаря від Динамо збільшився до семи очок, але кияни свій матч 18-го туру Прем'єр-ліги зіграють пізніше.

Шахтар - Верес 2:0

Голи: Марлос, 50 (з пенальті), Феррейра, 75.

Шахтар: П'ятов - Петряк, Ордець, Ракицький, Ісмаїлі - Степаненко, Фред - Марлос, Коваленко (Патрік, 75), Бернард (Дентіньо, 84) - Феррейра (Бланко-Лещук, 87).

Верес: Бандура - Борзенко, Іщенко, Сімінін, Адамюк - Кобін, Карасюк, Морозенко (Палагнюк, 84), Волошинович (Г. Пасіч, 86) - Степанюк, Сергійчук.

Попередження: Феррейра, Бернард, Марлос, Фред - Борзенко, Іщенко, Волошинович, Сімінін.

В іншому матчі ігрового дня Чорноморець і Зоря не виявили переможця. Матч був примітний величезною кількістю жовтих карток і трьома вилученнями. Голи команди забивали також тільки в другому таймі: на м'яч луганчанина Сватка своїм взяттям воріт відповів одесит Хобленко.

Після цієї нічиєї Зоря залишилася шостою в турнірній таблиці, Чорноморець - дев'ятим.

Чорноморець - Зоря 1:1

Голи: Хобленко, 71 - Сваток, 66

Чорноморець: Гутор - Люлька, Жуніч (Мусолітін, 61), Мартиненко, Татарков - Ндіайє, Політило - Васін, Ковалець, Бамба (Антонов, 68) - Хобленко (Каплієнко, 85)

Зоря: Лунін - Опанасенко (Кабаєв, 21), Гордієнко (Гречишкін, 76), Сваток, Сухоцький - Андрієвський, Бабенко - Караваєв, Харатін, Луньов (Юрі, 46) - Громов

Попередження: Васін, Ндіайє, Жуніч, Політило - Бабенко, Харатін, Андрієвський

Вилучення: Васін, 18, Ндіайе, 77 - Бабенко, 33 (всі - друга жовта картка)

Турнірне становище

Таблиця офіційного сайту УЄФА

.png_203
.png_203 Фото:

Нагадаємо, на цьому тижні стали відомі всі півфіналісти Кубка України з футболу.