Українська Прем'єр-ліга. Шахтар розгромив Зорю, забивши шість голів, і випередив Динамо — відео

15 жовтня 2021, 19:00

Донецький Шахтар розгромив луганську Зорю з рахунком 6:1 у матчі 11 туру української Прем'єр-ліги.

Шахтар відкрив рахунок уже на 11-й хвилині матчу, коли Фернандо реалізував вихід один на один.

До перерви у воротах Зорі побували ще два м’ячі - спочатку Педріньо забив з близької відстані, а потім Фернандо оформив дубль.

У другому таймі Гладкий відквитав один гол, але після цього луганці пропустили ще тричі - дублем відзначився Тете, а ще один гол забив Сікан, якому вдався ефектний удар п’ятою.

Шахтар набрав 26 очок та за рахунок кращої різниці забитих та пропущених голів випередив у турнірній таблиці київське Динамо, але «біло-сині» свій матч у турі ще не зіграли і можуть відновити гандикап у три очки.

Шахтар — Зоря 6:1
Голи: Фернандо, 11, 36, Педріньо, 28, Тете, 71, 90+1, Сікан, 81 — Гладкий, 64