Ліга чемпіонів. Шахтар не зміг вдома перемогти Динамо Загреб

22 жовтня 2019, 21:57

У третьому турі групового етапу Ліги чемпіонів Шахтар і Динамо Загреб розійшлися миром із рахунком 2:2.

Господарі відкрили рахунок наприкінці першої чверті години гри з гаком, коли Марлос вмілою передачею знайшов Євгена Коноплянку, а той, одним дотиком обігравши візаві, пробив повз воротаря в лівий кут воріт.

Після цього «Гірники» відразу ж перейшли на гру другим номером, але суперник досить швидко відновив рівновагу. Це Ольмо після прострілу Оршича випередив П’ятова.

Це додало впевненості Динамо, яке не змогло вийти вперед до перерви, але зробило це на початку другого тайму після того, як Шахтар врятувала стійка і хороша реакція голкіпера.

Саме воротар українського клубу і зіграв ключову роль в другому пропущеному м’ячі, коли звалив на газон Гаврановіча, через що був призначений пенальті, реалізований Оршичем.

Наставник донеччан Луїш Каштру відреагував на це замінами в особі Додо й Соломона. Перший і зрівняв рахунок після вмілої передачі Алана Патріка і своїх вдалих індивідуальних дій.

У час, що залишився чемпіон України зробив спроби вирвати перемогу, але не досяг успіху — 2:2. Тим самим Шахтар із чотирма очками залишився на третьому місці, а Динамо Загреб з такою ж кількістю балів — на другому.

Шахтар — Динамо Загреб 2:2

Голи: Коноплянка, 16, Додо, 75 — Ольмо, 25, Оршич, 60 (з пенальті)

Шахтар: П’ятов — Болбат (Додо, 66), Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі - Степаненко, Алан Патрік — Марлос (Коваленко, 84), Тайсон, Коноплянка (Соломон, 66) — Мораес

Динамо З: Ліваковіч — Теофіль-Катрін, Ділавер, Періч — Стояновіч, Моро, Адемі (Гояк, 68), Леовац — Ольмо, Оршич (Іванушец, 90) — Гаврановіч (Петковіч, 62)

Попереджені: Алан Патрік, П’ятов, Болбат — Стояновіч, Періч, Ділавер, Адемі