Українська Прем'єр-ліга. Шахтар несподівано оступився в Маріуполі, Десна перемогла Олександрію — відео

1 грудня 2019, 16:23

В українській Прем'єр-лізі відбулося ще два матчі 16-го туру.

Чемпіон і лідер турнірної таблиці Шахтар несподівано втратив очки в Маріуполі, зігравши внічию 1:1 проти однойменної команди.

Гості вигравали по завершенні першої чверті години після реалізованого Тайсоном пенальті, але на 49-й хвилині Ілля Путря відновив рівновагу, яка збереглася до фінального свистка.

Маріуполь — Шахтар 1:1
Голи: Путря, 49 — Тайсон, 15 (з пенальті)

Маріуполь: Гальчук — Чоботенко, Дава, Яворський — Полегенько, Тищенко, Петерман, Мишнєв, Горбунов — Путря (Бондар, 89), Фомін (Вискребенцев, 17, К. Романюк, 90+3)

Шахтар: Пятов — Болбат, Бондар, Хочолава, Ісмаїлі - Степаненко, Маркос Антоніо (Майкон, 78) — Тете (Соломон, 58), Тайсон, Коноплянка — Сікан (Борячук, 69)

Попереджені: Полегенько, Дава, Петерман — Ісмаїлі, Маркос Антоніо, Хочолава

Четверта команда турнірної таблиці Десна з результатом 2:0 перемогла на своєму полі бронзового призера минулого сезону Олександрію.

Обидва голи чернігівська команда провела після перерви — м’ячі забивали Дмитро Хльобас і Олександр Філіппов після передачі Юхим Коноплі.

Десна — Олександрія 2:0
Голи: Хльобас, 46, Філіппов, 60

Десна: Литовка — Д. Фаворов, Імереков, Єрмаков, Мостовий — А. Фаворов (Приндета, 90+3), Огиря — Конопля, Хльобас (Домбровський, 85), Картушов — Філіппов (Калитвинцев, 90)

Олександрія: Паньків — Пашаєв (Стецьків, 61), Дубра, Шендрик, Мірошниченко — Гречишкін, Банада (Грицук, 79) — Лучкевич, Задерака (Шастал, 61), Третьяков — Безбородько

Попереджені: Філіппов — Банада, Стецьків

УПЛ

Напередодні в 16-му турі Зоря вийшла на друге місце, перемігши вдома Карпати (2:0), Ворскла — Колос (1:0), а Дніпро-1 на виїзді переграв Львів (2:0).