Шахтар відірвався від Динамо, Зоря перемогла Карпати — відео. Результати матчів української Прем'єр-ліги

25 серпня 2019, 21:54

В українській Прем'єр-лізі (УПЛ) відбулися ще два матчі п’ятого туру.

Чинний чемпіон, Шахтар, приймав на своєму полі Маріуполь і домігся розгромної перемоги з рахунком 5:1. Тим самим донецький клуб зміцнив своє лідерство, випереджаючи Динамо вже на вісім очок при грі в запасі у киян.

Господарі вели 3:0 вже на 12-й хвилині після дубля Тете та голу Жуніора Мораеса. Наступне взяття воріт «Гірники» організували наприкінці години гри з гаком, коли Тайсон реалізував пенальті.

Приазовський колектив зумів розмочити різницю в рахунку на 78-му оберті секундної стрілки завдяки Владиславу Вакулі, але вже через п’ять хвилин статус-кво відновив Маркос Антоніо.

Відео голів і огляд матчу Шахтар — Маріуполь

Шахтар — Маріуполь 5:1
Голи: Тете, 8, 11, Мораес, 12, Тайсон, 62 (з пенальті), Маркос Антоніо, 83 — Вакула, 78

Шахтар: П’ятов — Додо, Хочолава, Матвієнко (Бондар, 46), Ісмаїлі - Степаненко (Маркос Антоніо, 46) — Марлос (Дентіньо, 65), Коваленко, Тете, Тайсон — Мораес
Маріуполь: Гальчук — Биков, Яворський, Дава — Полегенько, Мишнєв, Федорчук, Чоботенко (Петерман, 59) — Путря (Байдал, 72), Тищенко, Вакула

В іншому поєдинку дня Зоря з мінімальним результатом здолала на виїзді Карпати. Автором єдиного гола став Філіп Будківський.

Відео голу і огляд матчу Карпати — Зоря

Карпати — Зоря 0:1
Гол: Будківський, 58

Карпати: Підківка — Мартінс, Ковтун, Вакуленко, Дубінчак — Гуцуляк, Кльоц (Войковіч, 80), Вербний, Халл — Ді Франко (Лейоус, 73), Понде (Жоао Діого, 73)

Зоря: Шевченко — Каменюка (Тимчик, 90), Білий, Чеберко, Михайличенко — Кочергін, Юрченко (Арвеладзе, 77), Іванисеня, Хомченовський — Будківський, Русин (Ледньов, 72)

Попереджені: Ді Франко — Каменюка, Іванисеня, Хомченовський, Білий, Будківський

УПЛ

Напередодні Динамо під керівництвом новопризначеного наставника Олексія Михайличенка зіграло вдома 1:1 проти Олімпіка.