Шахтар - Динамо. Відео голів та огляд матчу

7 квітня 2019, 21:26

Шахтар переміг Динамо в чвертьфіналі Кубка України, вигравши по пенальті 4:3 після того, як основний і додатковий час не виявив переможця - 1:1.

Рахунок на 9-й хвилині відкрила київська команда, коли Денис Гармаш ударом з-за меж штрафного влучив точно в лівий нижній кут.

Донецький колектив не зумів зрівняти рахунок до перерви, але зробив це в другому таймі - помилкою Тамаша Кадара скористався Тайсон, який віддав гольову передачу Жуніору Мораесу.

На 61-й хвилині Шахтар отримав чисельну перевагу після вилучення Гармаша, тоді як через вісім обертів секундної стрілки червону картку отримав автор іншого голу.

У час, що залишився до кінця основного часу, а також у додатковий час рахунок не змінився. У серії пенальті в Шахтаря промахнувся тільки Манор Соломон, тоді як у Динамо - Віталій Миколенко та Володимир Шепелєв.

У чвертьфіналі Кубка України Шахтар з рахунком 4:3 обіграв по пенальті на своєму полі Динамо після того, як основний і додатковий час не виявив переможця - 1:1.