Шахтар розгромно програв Манчестер Сіті на старті Ліги чемпіонів — відео

18 вересня 2019, 23:51

У матчі першого туру групового раунду Ліги чемпіонів Шахтар із рахунком 0:3 програв Манчестер Сіті.

Першу третину години гри господарі майже на рівних протистояли супернику, але тому вдалося відкрити рахунок на 24-й хвилині: після удару Гюндогана м’яч влучив у стійку, а Марез опинився першим на добиванні.

Через 10 обертів секундної стрілки Жуніор Мораес міг відновити рівновагу, проте не переграв Едерсона, вийшовши із ним на побачення.

Розплата відбулася майже відразу, коли Марез віддав пас на Гюндогана, а той пробив повз П’ятова. Але і після цього у Мораеса був шанс забити — воротар Сіті знову був напоготові.

У другому таймі чемпіон Англії збільшив свою перевагу — відзначився Жезус після стрімкої контратаки гостей. Господарі мали шанс забити, проте Мораес не зміг перекинути Едерсона після його помилки.