Шахтар розгромив Ворсклу завдяки першим голам Бондаря і Коноплянки — відео

27 вересня 2019, 21:03

У стартовому матчі дев’ятого туру української Прем'єр-ліги Шахтар розгромив на своєму полі Ворсклу з рахунком 4:0 і зміцнив своє лідерство на 13 очок від найближчого переслідувача Десни.

В основі донецької команди зіграв захисник Валерій Бондар, який влітку став чемпіоном світу в складі молодіжної збірної України.

Саме він і відкрив рахунок у матчі, забивши свій дебютний м’яч за «Гірників» після подачі з кутового від Манора Соломона.

Шахтар збільшив свою перевагу вже після перерви, коли на 50-й хвилині дебютним голом за новий клуб ударом із пенальті відзначився Євген Коноплянка.

На 72-й хвилині рахунок 3:0 зробив Алан Патрік після грубої помилки воротаря суперника Олександра Ткаченка, а остаточний результати встановив Жуніор Мораес з передачі Ісмаїлі.

Відео голів та огляд матчу Шахтар — Ворскла

Шахтар — Ворскла 4:0

Голи: Бондар, 32, Коноплянка, 50 (з пенальті), Патрік, 72, Мораес, 77

Шахтар: П’ятов — Додо, Бондар, Матвієнко, Ісмаїлі - Алан Патрік, Степаненко (Коваленко, 68) — Соломон (Марлос, 62), Тайсон, Коноплянка — Дентіньо (Мораес, 71)

Ворскла: Ткаченко — Кане, Баєнко, Чеснаков, Сапай — Саків, Габелок — Ндіайе, Петровіч (Челядін, 81), Артур (Якубу, 60) — Хебай (Васін, 64)

Попереджені: Артур, Баєнко

Раніше у відкладеному матчі 4-го туру української Прем'єр-ліги Динамо вирвало на виїзді перемогу над Маріуполем і піднялося на третє місце в таблиці.