Ліга чемпіонів: Шахтар вирвав перемогу над Аталантою

1 жовтня 2019, 21:49

У матчі другого туру групового етапу Ліги чемпіонів Шахтар переміг італійську Аталанту 2:1 на виїзді.

Початок залишився за господарями поля, які під кінець першої чверті години гри заробили право на пенальті за фол Кривцова.

Для призначення 11-метрового арбітру знадобилося подивитися відеоповтор. Проте, П’ятов парирував удар Ілічіча, а Хатебур на добиванні не влучив у ворота.

Бергамаскі на цьому не зупинилися і добилися-таки свого на 28-й хвилині. Воротар гостей невдало вийшов із воріт при навісі з правого флангу, а Сапата без особливих проблем головою відправив м’яч у сітку.

Пропущений м’яч змусив донеччан активізуватися, в результаті чого в кінці першого тайму рахунок зрівнявся — голом відзначився Мораес після передачі Алана Патріка.

Надалі вийти вперед міг як Шахтар, в складі якого не забили Марлос, який потрапив у поперечину, і Степаненко, так і Аталанта, два моменти якої втратив Сапата.

І все ж, саме Шахтар вирвав перемогу, коли на 90+5-й хвилині забив Манор Соломон.

Аталанта — Шахтар 1:2

Голи: Сапата, 28 — Мораес, 42, Соломон, 90+5

Аталанта: Голліні - Толой, Масіелло (Муріель, 68), Паломіно — Хатебур (Госенс, 57), Де Роон, Пашаліч, Кастань — Ілічіч (Малиновський, 57), Гомес — Сапата

Шахтар: П’ятов — Болбат (Додо, 90+3), Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі - Степаненко, Алан Патрік (Соломон, 69) — Марлос (Коноплянка, 86), Коваленко, Тайсон — Мораес

Попереджені: Ілічіч, Де Роон, Толой, Малиновський — Кривцов, Степаненко, Мораес, Болбат

На 16-й хвилині Йосип Ілічіч не реалізував пенальті (воротар).