Шахтар вилетів із Ліги чемпіонів

11 грудня 2019, 21:55

Шахтар з рахунком 0:3 програв на своєму полі Аталанті в заключному турі групового етапу Ліги чемпіонів і тепер зіграє в 1/16 фіналу Ліги Європи.

Господарі могли пропустити вже на 5-й хвилині гри, коли Ісмаїлі віддав неточний пас назад на Пятова, але після комбінації гостей Пашаліч не зміг пробити, і голкіпер донеччан перервав простріл суперника.

Тільки на 37-й хвилині чемпіону України вдалося створити перший по-справжньому гострий момент біля чужих воріт. Це Мораес ударом головою направляв м’яч під поперечину, проте Голліні виручив партнерів.

На початку другого тайму Шахтар знову ледь не пропустив — команду врятував Пятов, який витягнув м’яч з-під поперечини після удару Муріеля зі штрафного.

І все ж, Аталанта домоглася свого на 66-й хвилині, коли відзначився Кастань. Взяття воріт підтвердила й система відеодопомоги арбітрам.

«Гірники» спробували відігратися, але на 77-й залишилися в меншості після вилучення Додо за відмашку, а ще через три хвилини пропустили, коли після пасу українського півзахисника Руслана Малиновського забив Пашаліч. Третій гол у ворота господарів провів Госенс.

Перемога дозволила Аталанті вийти до 1/8 фіналу, тоді як Шахтар зіграє в плей-офф Ліги Європи, оскільки в паралельному матчі Динамо Загреб з рахунком 1:4 програло вдома Манчестер Сіті.

Шахтар — Аталанта 0:3

Голи: Кастань, 66, Пашаліч, 80, Госенс, 90+4

Шахтар: Пятов — Додо, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі - Алан Патрік, Степаненко — Тете (Марлос, 59), Коваленко (Соломон, 71), Тайсон — Мораес

Аталанта: Голліні - Мас'єлло (Малиновський, 60), Джимсіті, Паломіно — Кастань, Де Роон, Фрелер, Госенс — Пашаліч, Гомес (Хатебур, 90) — Муріель (Ібаньєс, 71)

Попереджені: Алан Патрік, Додо — Муріель, Фрелер, Хатебур

Вилучений: Додо (Шахтар) (неспортивна поведінка)