Шахтар драматично зберіг шанси на плей-офф Ліги чемпіонів

28 листопада 2018, 00:04

У п'ятому турі групового раунду Ліги чемпіонів Шахтар із рахунком 3:2 наприкінці матчу переграв на виїзді німецький Хоффенхайм.

Гості приголомшили суперника в першу чверть години гри, протягом якої зуміли відзначитися відразу двома забитими м'ячами.

Спершу Ісмаїлі обігрався в стінку з Тайсоном і, вирвавшись під кутом на побачення з Олівером Бауманном, відправив м'яч у дальній кут воріт. Потім Жуніор Мораес вивів того ж Тайсона один на один з воротарем господарів, і бразильський півзахисник легко покотив м'яч повз голкіпера.

Проте, за наступні 25 хвилин німецькому клубу вдалося не тільки скоротити відставання в рахунку, але й відновити рівновагу.

Спочатку Андрєй Крамаріч отримав пас з глибини і перекинув Андрія П'ятова - м'яч залетів у сітку рикошетом від стійки. Після чого Стівен Цубер головою переправив м'яч у ворота після прострілу з флангу та рикошету від Ісмаїлі, тоді як П'ятов невпевнено зіграв на виході в цьому моменті.

Після перерви чемпіон України довгий час оборонявся, поки не отримав чисельну перевагу через вилучення Адама Салаї. Це допомогло донецькій команді вирвати перемогу в доданий час, коли Ісмаїлі віддав передачу з флангу в центр штрафного, а Тайсону залишалося тільки покотити м'яч у дальній кут.

3:2 - завдяки цій перемозі Шахтар набрав п'ять очок і піднявся на третє місце в групі. У разі перемоги вдома в останньому турі над Ліоном, у якого сім балів, підопічні Паулу Фонсеки вийдуть до 1/8 фіналу.