Шахтар півгодини протримався проти Манчестер Сіті

24 жовтня 2018, 00:51

У межах третього туру групового раунду Ліги чемпіонів Шахтар програв на своєму полі з рахунком 0:3 Манчестер Сіті.

Гості з самого початку матчу почали створювати моменти біля воріт господарів, але для того, щоб пробити Андрія П'ятова їм знадобилося півгодини.

На 30-й хвилині м'яч після удару Габріела Жезуса потрапив у ногу захисника Шахтаря й полетів точно на ногу Давіду Сільви, який потужно в один дотик пробив точно в ціль.

Минуло менше чотири оборотів секундних стрілок, і рахунок став 0:2. Абсолютно ніхто не прикривав Емеріка Лапорта під час розіграшу кутового, й той безперешкодно головою відправив м'яч у сітку.

Чемпіон України перший по-справжньому небезпечний момент організував через шість хвилин після перерви. Ісмаїлі отримав м'яч у штрафній Сіті та відразу пробив - Едерсон не без проблем парирував снаряд.

І все ж, забити судилося англійському колективу. На 71-й хвилині Бернарду Сілва отримав пас від Ріяда Мареза, змістився в центр і пробив у дальній кут - м'яч від стійки влетів у ворота.

Тим самим після трьох турів Шахтар має два очки в активі та займає останнє, четверте місце в групі. Манчестер Сіті набрав шість балів, Ліон - чотири, Хоффенхайм - два.

Шахтар - Манчестер Сіті 0:3
Голи: Давид Сільва, 30, Лапорт, 35, Бернарду Сілва, 70

Шахтар: П'ятов - Матвієнко, Кривцов, Ракицький, Ісмаїлі - Майкон, Степаненко - Нем (Болбат, 69), Коваленко (Патрік, 62), Фернандо (Дентіньо, 85) - Мораес

Манчестер Сіті: Едерсон - Стоунз (Уокер, 80), Отаменді, Лапорт, Менді - де Брейне (Б. Сілва, 69), Фернандіньо, Д. Сільва - Марез, Жезус (Фоден, 87), Стерлінг

Попереджені: Кривцов - Отаменді