Шахтар почав другу частину чемпіонату України з розгромної перемоги

9 березня 2018, 21:02

Донецький Шахтар розгромив полтавську Ворсклу в стартовому матчі 23-го туру чемпіонату України.

Ця гра відкривала програму другої частини Прем'єр-ліги у верхній шістці. Матч проходив на важкому полі, що могло зіграти на руку Ворсклі, проте Шахтар ще до перерви відзначився двічі - дубль оформив Факундо Феррейра.

Після перерви Ворскла почала грати активніше і бити по воротах суперника, проте витягти дивіденди з цього не змогла. Більш того, в середині тайму Марлос з пенальті довів перевагу Шахтаря до розгромної.

3:0 - Шахтар відірвався від Динамо вже на дев'ять очок, але у киян ще є гра в запасі. Ворскла залишається на третій позиції.

Ворскла - Шахтар 0:3
Голи: Феррейра, 22, 35, Марлос, 67 (з пенальті)

Ворскла: Шуст - Пердута, Даллку, Чеснаков, Ребенок - Скляр, Шарпар (Георгадзе, 46) - Кобахідзе (Одарюк, 68), Кадімян (Червак, 85), Васін - Сергійчук

Шахтар: П'ятов - Бутко, Хочолава, Ракицький, Ісмаїлі - Фред, Степаненко - Марлос, Тайсон (Бланко-Лещук, 79), Бернард (Петряк, 77) - Феррейра (Дентіньо, 72)

Попередження: Скляр - Степаненко, Хочолава

Турнірне становище

Таблиця офіційного сайту УЄФА

Нагадаємо, минулого тижня стали відомі пари суперників у півфіналі Кубка України. Шахтар на цій стадії зіграє проти Маріуполя.