Шахтар познущався над суперником в чемпіонаті України, забивши п'ять голів у першому таймі

28 вересня 2018, 21:33

В рамках 10 туру української Прем'єр-ліги донецький Шахтар на виїзді розгромив львівські Карпати з рахунком 6:1.

Цікаво, що п'ять голів Шахтар забив протягом перших 45 хвилин. Перший гол у ворота Карпат влетів уже на 13-ій хвилині, коли Ярослав Ракицький відправив м'яч у сітку красивим ударом зі штрафного. Ще через 13 хвилин подвоїв перевагу Фернанду, а уже в наступній атаці Мораес третім голом відправив львівську команду у нокдаун.

На цьому Шахтар не зупинився і до перерви забив ще двічі. На 35-ій хвилині Марлос обіграв голкіпера і зробив рахунок 4:0, а перед самим свистком на перерву півзахисник збірної України з допомогою рикошету оформив дубль.

У другому таймі донецький клуб вирішив збавити оберти, аби не тратити зайвих сил перед майбутнім матчем у Лізі чемпіонів проти Ліона, і замінив кількох лідерів - Степаненка, Марлоса та Мораєса. Але навіть це не врятувало Карпати від шостого пропущеного голу. На 79-ій хвилині Матвієнко реалізував вихід віч-на-віч.

Карпатам все-таки вдалося забити гол престижу. Мар'ян Швед у своєму фірмовому стилі ударом з лівої відправив м'яч у дальню дев'ятку, встановивши остаточний рахунок - 1:6.

Карпати - Шахтар - 1:6

Голи: Швед, 90+2 - Ракицький, 13, Фернандо, 26, Мораес, 29, Марлос, 34, 45+1, Матвієнко, 79

Карпати: Кучинський - Федецький, Ковтун, Мехреміч, Бородай - Гуцуляк, Ербес (Голодюк, 82) - Мякушко (Мендес, 75), Ді Франко, Карраскаль (Кльоц, 72) - Швед

Шахтар: П'ятов - Матвієнко, Кривцов, Ракицький, Ісмаїлі - Майкон, Степаненко (Патрік, 46) - Марлос (Сіпріано, 66), Тайсон, Фернандо - Мораес (Кайоде, 71)

Попередження: Ковтун, Мехреміч, Бородай, Ербес - Майкон, Ракицький

Таблица сайта УПЛ

У минулому турі чемпіонату України Шахтар розгромив Чорноморець з рахунком 3:0. Львівські Карпати у вівторок, 25 вересня, на виїзді розгромили Суми 3:0 і пробились у 1/8 фіналу Кубка України.