Шахтар розгромно переміг у Києві, Десна піднялась у чемпіонську групу. Результати матчів чемпіонату України - відео

27 жовтня 2018, 19:23

Відбулись три матчі 13 туру чемпіонату України з футболу.

У стартовому матчі дня Десна на власному полі здолала Маріуполь. Чернігівська команда забилапо голу в кожному таймі. Дублем у складі Десни відзначився Денис Безбородько.

Перший гол цілком може претендувати на звання найкращого в турі. Безбородько промчав майже півполя і наважився на удар з-за меж штрафного - м'яч влетів у дев'ятку маріупольців. На початку другого тайму Безбородько вийшов на побачення з голкіпером та подвоїв перевагу.

Десна завдяки перемозі піднялась у чемпіонську групу української Прем'єр ліги - на шосте місце.

Шахтар не відчув ніяких проблем у грі з київським Арсеналом. Перший гол у ворота киян влетів наприкінці першого тайму - Алан Патрік по-більярдному поцілив у кут воріт. У другому таймі Болбат подвоїв перевагу, а Коваленко ударом з пенальті зробив рахунок розгромним.

У ще одному матчі дня Зоря та Олександрія розписали нульову нічию.

Десна - Маріуполь - 2:0

Голи: Безбородько, 5, 47

Десна: Паст - Д. Фаворов, Імереков, Гітченко (Братков, 46), Мостовий - Волков, Огиря, А. Фаворов, Картушов - Хльобас (Єрмаков, 77) - Безбородько (Старенький, 89)

Маріуполь: Гальчук - Кирюханцев, Яворський, Биков (Чоботенко, 61), Тищенко (Полегенько, 70) - Пихальонок, Мишнєв - Вакула, Чурко, Демірі (Бугай, 54) - Борячук

Попередження: Борячук

Огляд матчу

Арсенал-Київ - Шахтар - 0:3

Голи: Патрік, 45, Болбат, 55, Коваленко, 63 (пен.)

Арсенал-Київ: Сітало, Осман, Зозуля, Насонов, Домбровський, Вакулко (Стрижак, 74), Евтоскі (Фещук, 46), Єрмаченко, Майданевич, Акулінін, Баланюк (Карась, 46)

Шахтар: П'ятов, Хочолава, Ісмаїлі, Бутко, Ракицький, Тотовицький, Майкон, Болбат (Фернандо Педро, 72), Коваленко, Нем (Дентіньо, 59), Патрік (Сіпріано, 66)

Попередження: Евтоскі, 40, Осман, 45, Хочолава, 59, Зозуля, 63, Майданевіч, 66

Огляд матчу

Зоря - Олександрія - 0:0

Зоря: Луїс Філіпе, Чечер, Тимчик, Сваток, Михайличенко, Громов, Харатін, Арвеладзе, Леднєв (Гордієнко, 67), Кабаєв (Кочергін, 77), Руїс (Майборода, 46)

Олександрія: Паньків, Шендрик, Пашаєв, Бондаренко, Полярус, Цуріков, Запорожан, Ковалець, Банада, Сітало (Пономар, 63), Шастал (Устименко, 81)

Попередження: Майборода, 84

Таблиця сайту УПЛ

Посеред тижня донецький Шахтар зазнав розгромної поразки 0:3 від Манчестер Сіті в матчі третього туру Ліги чемпіонів.