Шахтар у меншості вирвав перемогу над Десною в матчі чемпіонату України - відео

19 жовтня 2018, 21:09

Донецький Шахтар з рахунком 1:0 обіграв чернігівську Десну в стартовому матчі 12-го туру чемпіонату України з футболу.

Переможний м'яч у цій грі донецька команда забила на 88-й хвилині - Майкон відзначився завдяки класному удару зі штрафного.

Гол Майкона

За 20 хвилин до голу Шахтар залишився в меншості - пряму червону картку отримав Кайоде за грубий фол проти Імерекова. Десна перед цим також повинна була залишитися в меншості, але арбітр Юрій Бойко скасував другу жовту картку для Коберідзе за фол проти Кривцова.

Завдяки цій перемозі Шахтар відірвався від Динамо в турнірній таблиці на п'ять очок, але кияни мають матч в запасі.

Шахтар - Десна 1:0
Гол: Майкон, 88.

Шахтар: П'ятов - Бутко, Кривцов, Хочолава (Степаненко, 77), Ісмаїлі - Майкон, Патрік (Коваленко, 79) - Марлос, Нем (Фернандо, 70), Кайоде - Мораес.

Десна: Паст - Д. Фаворов, Імереков (Ковпак, 90+2), Гітченко, Мостовий - Коберідзе (Люлька. 72), Братков - Картушов, Якимів, А. Фаворов - Філіппов (Хльобас, 76).

Попередження: Мораес - Коберідзе, Братков, Мостовий, Паст, Імереков.

На 66-й хвилині був видалений Оларенважу Кайоде (груба гра).

Турнірне становище

Таблиця сайту Myscore.com.ua

Раніше Шахтар опублікував фінансовий звіт за підсумками сезону 2017/2018 років. Доходи чемпіона України з урахуванням ПДВ склали один мільярд 732 мільйони гривень. Це на 855 мільйонів більше, ніж у минулому році.