Шахтар вперше за два місяці втратив очки, Динамо скоротило відставання. Результати матчів чемпіонату України - відео

7 жовтня 2018, 21:51

У неділю, 7 жовтня, чотирма матчами завершився 11-й тур чемпіонату України з футболу.

Донецький Шахтар втратив очки вперше за два місяці в чемпіонаті України, вдома зігравши внічию з луганською Зорею - 1:1. З самого початку матчу "гірники" заволоділи перевагою і активно атакували, але забити змогли лише перед самою перервою - відзначився Мораес після передачі Майкона.

Зоря відігралася відразу після перерви: Матвієнко пропустив до воріт Кабаєва і був змушений збивати суперника - пенальті. Виконувати вирок взявся Харатін, але переграв Андрія П'ятова тільки з другої спроби.

Пропущений гол змусив Шахтар кинути всі сили в атаку, а Зоря відійшла в оборону. "Гірники" могли забивати ще не один м'яч, але рахунок залишився незмінним.

Шахтар - Зоря 1:1
Голи: Мораес, 39 - Харатін, 49

Шахтар: П'ятов - Бутко, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі - Майкон, Степаненко - Марлос, Тайсон (Нем, 78), Фернандо (Кайоде, 65) - Мораес.

Зоря: Феліпе - Караваєв, Сваток, Чечер (Литвин, 70), Чеберко - Сілас, Харатін - Кабаєв (Тимчик, 71), Рафаель, Громов (Михайличенко, 86) - Леонардо.

Попередження: Мораес, Матвієнко - Леонардо, Харатін, Михайличенко

На 49-й хвилині Ігор Харатін не забив пенальті (воротар).

Головний конкурент Шахтаря в чемпіонаті, київське Динамо, в звітному турі обіграло донецький Олімпік. Єдиний гол в цьому матчі на свій рахунок записав Микола Морозюк, який майстерно пробив штрафний.

Динамо скоротило відставання від Шахтаря в турнірній таблиці до двох очок.

Динамо - Олімпік 1:0
Гол: Морозюк, 29

Динамо: Бойко - Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко - Шепелєв, Гармаш, Дуелунд (Шапаренко, 59) - Морозюк (Сідклей, 62), Циганков - Бесєдін (Сидорчук, 87)

Олімпік: Махновський - Немчанінов (Пасіч, 83), Снурніцин, Кравченко, Зубейко - Політило, Кольцов - Балашов (Пасіч, 61), Тейшейра, Ксьонз - Дегтярьов (Сондей, 71)

Попередження: Бурда - Тейшейра, Немчанінов, Кравченко.

В інших матчах ігрового дня перемога дісталася гостям: Десна взяла три очки в матчі проти Львова, а Ворскла поступилася Арсеналу-Київ.

Львів - Десна 1:3
Голи: Бруно - А. Фаворов, 4, 87, Філіппов, 28.

Ворскла - Арсенал-Київ 0:2
Голи: Гринь, 72, 88.

Нагадаємо, в перших матчах 11-го туру Прем'єр-ліги Олександрія обіграла Чорноморець, а Маріуполь і Карпати зіграли внічию.