Шахтар втратив перемогу у Франції - відео

3 жовтня 2018, 00:03

У другому турі групового раунду Ліги чемпіонів Шахтар на виїзді зіграв внічию 2:2 із французьким Ліоном, хоча по ходу матчу вів 2:0.

Початок поєдинку був за господарям поля, але поступово гості прибрали ініціативу в свої руки та могли відзначитися наприкінці півгодини гри. Це Марлос увірвався в штрафний після атаки віялом, але пробив не дуже сильно з правого в ближній кут, і Антоні Лопеш цей удар потягнув.

Але після деякої активності "Ткачів" ближче до кінця тайму "Гірникам" все-таки вдалося забити на 44-й хвилині. Тайсон знайшов момент на фланзі, щоб запустити в прохід Ісмаїлі, той в один дотик прострілив у воротарський, звідки Жуніор Мораес з лівої ноги в один дотик відправив м'яч у ближній кут воріт.

Через 10 оборотів секундної стрілки після перерви чемпіон України зумів подвоїти свою перевагу. Тарас Степаненко відібрав м'яч на своїй половині, Марлос протягнув м'яч до чужого штрафного та переадресував на Алана Патріка, а той віддав на кут воротарського Мораесу. Бразилець зробив паузу, вишукуючи партнера, а потім несподівано для всіх спокійно пробив точно в дальній кут.

Ліон не здавався і скоротив відставання в рахунку на 70-й хвилині, коли Набіль Фекір м'яко навісив з лінії штрафного, а Мусса Дембеле вище всіх вистрибнув у воротарському та вколотив м'яч у сітку. Минуло всього дві хвилини, і на табло встановилася рівновага: за одну атаку господарі поля кілька разів забрали підбір і, в кінцевому підсумку, Уссем Ауар довів м'яч до Лео Дюбуа, який розстріляв вже порожні ворота.

І все ж, український чемпіон ледь не вирвав перемогу в самому кінці основного часу, коли Марлос п'ятою віддав сферу на Кайоде в чужому штрафному, а той бив вже по порожніх воротах, але французький колектив врятувала хрестовина.

Тим самим Шахтар вдруге поспіль зіграв 2:2 в Лізі чемпіонів і залишився на третьому місці в групі, поступаючись двома балами Ліону та одному - Манчестер Сіті. На останній позиції з одним пунктом залишається Хоффенхайм.

Ліон - Шахтар 2:2
Голи: Дембеле, 70, Дюбуа, 72 - Мораес, 44, 55

Ліон: Лопеш - Дюбуа, Марсело, Денайер, Менді - Тусар, Ндомбеле (Діоп, 85) - Траоре (Депай, 62), Фекір, Ауар - Дембеле (Корне, 82)

Шахтар: П'ятов - Матвієнко, Кривцов, Ракицький, Ісмаїлі - Майкон, Степаненко - Марлос (Фернандо, 90+1), Патрік (Коваленко, 75), Тайсон - Мораес (Кайоде, 83)

Попереджений: Фекір