Шахтар здобув вольову перемогу над Динамо та зміцнив лідерство в чемпіонаті України - відео

3 листопада 2018, 19:15

Донецький Шахтар обіграв київське Динамо в матчі 14-го туру чемпіонату України з футболу з рахунком 2:1.

Обидві команди почали матч дуже обережно, уважно граючи в обороні. Перший небезпечний момент виник лише на 15-й хвилині, коли Мораес відірвався від опіки в чужому штрафному і прострілив під удар Ісмаїлі, але той махнув ногою повз м'яча.

Динамівці відповіли своїм шансом в середині тайму: Сідклей розірвав лівий фланг і прострілив на порожні ворота Вербічу, але тому сантиметрів не вистачило, щоб переправити м'яч у сітку. Через хвилину вже Шахтар міг відкривати рахунок, але Алан Патрік не влучив у дальній кут після стрімкої контратаки своєї команди.

Після невеликого вибуху гра знову заспокоїлася, але підірвав її забитий м'яч Динамо в кінці тайму. На 44-й хвилині Піваріч віддав у штрафний на Сідклея, той скинув головою в центр, де Циганков поборовся із захисниками, а м'яч відлетів до Шапаренка, який потужним ударом впритул розстріляв ворота П'ятова.

У перерві Паулу Фонсека випустив на поле Тайсона замість малопомітного Дентіньо. Це швидко принесло свої плоди - бразилець став одним із творців першого гола Шахтаря в цьому матчі. На 55-й хвилині Тайсон після рикошету від Мораеса вийшов на побачення з Бойком, обіграв воротаря і віддав під удар бразильцеві, який з двох метрів закотив м'яч у порожні ворота.

Через кілька хвилин Динамо знову вийшло вперед, але гол Цигинкова був не зарахований через офсайд. Гра текла до нічийного результату, але її результат вирішився вже в компенсований час. Спочатку захисник Динамо Томаш Кендзьора отримав другу жовту картку за гру рукою і покинув поле, і відразу ж Шахтар забив переможний м'яч. Вже на п'ятій компенсованій хвилині Мораес скинув під удар Віктору Коваленку на лінію штрафного, а той філігранним обвідним ударом послав м'яч у дальню дев'ятку.

2:1 - Шахтар вперше в сезоні обіграв Динамо і зміцнив своє лідерство в турнірній таблиці. Тепер відрив "гірників" від киян становить уже вісім очок.

Шахтар - Динамо 2:1
Голи: Мораес, 55, Коваленко, 90+5 - Шапаренко, 44.

Шахтар: П'ятов - Бутко, Кривцов, Ракицький (Матвієнко, 59), Ісмаїлі - Майкон, Степаненко - Болбат, Патрік (Коваленко, 78), Дентіньо (Тайсон, 46) - Мораес.

Динамо: Бойко - Кендзьора, Бурда, Піваріч, Миколенко - Буяльський (Гармаш, 84), Шепелєв (Че Че, 79) - Циганков, Шапаренко (Морозюк, 90+4), Сідклей - Вербіч.

Попередження: Степаненко, Ракицький, Мораес, Коваленко, Кривцов - Миколенко, Кендзьора, Гармаш, Вербіч

На 90+2 хвилині був вилучений Томаш Кендзьора (Динамо) (повторне попередження).