Шальке Коноплянки програв в дербі, Баварія розгромила Нюрнберг. Результати матчів чемпіонату Німеччини

8 грудня 2018, 20:41

Відбулись шість матчів у рамках 14 туру чемпіонату Німеччини.

У принциповому рурському дербі Шальке вдома поступився дортмундські Боруссії. Гості відкрили рахунок уже на 7-ій хвилині - Делейні головою замкнув навіс Ройса зі штрафного.

У другому таймі гельзенкірхенцям вдалося зрівняти рахунок завдяки пенальті. 11-метровий удар точно реалізував Каліджурі, який розвів м'яч і воротаря по різних кутах.

Однак тішились господарі недовго. Вже через 13 хвилин Санчо знову вивів Боруссію вперед. Після цього на 76-ій хвилині на полі з'явився український півзахисник Шальке Євген Коноплянка, але врятувати ситуацію йому не вдалося - 1:2.

Мюнхенська Баварія розгромила Нюрнберг завдяки дублю Лєвандовскі та голу Рібері. Мюнхенці продовжують відставати від лідируючої Боруссії на 9 очок.

Також слід відзначити несподівану розгромну поразку Лейпцига від Фрайбурга з рахунком 0:3.

Шальке - Боруссія Д - 1:2
Голи: Каліджурі, 61(пен) - Делейні, 7, Санчо, 74

Шальке: Ферманн, Очіпка (Коноплянка, 76), Настасіч, Сане, Бенталєб (Сердар, 55), Руді, Харіт, Шопф, Маккенна, Каліджурі, Бюргшталлер (Мендільо, 37)

Боруссія Д: Бюркі, Діалло, Хакімі, Піщек, Аканджі, Ділейні, Вітцель, Ройс, Санчо (Пулишич, 89), Ларсен (Геррейро, 62), Алькасер (Гьотце, 77)

Попередження: Очіпка, Сане, Настасіч, Руди - Піщек, Ройс, Хакімі

Вердер - Дюссельдорф - 3:1
Голи: Мевальд, 20, Харнік, 71, Сарджент, 78 - Лукебакіо, 43 (пен)

Таблиця сайту Myscore.com.ua

У попередньому турі чемпіонату Німеччини Баварія перемогла Вердер (2:1), а Боруссія Д здолала Фрайбург 2:0.