Шальке Коноплянки не завадив Баварії наблизитися до лідера Бундесліги

9 лютого 2019, 23:50

У чемпіонаті Німеччини відбулися матчі 21-го туру.

У центральному поєдинку туру Баварія приймала на своєму полі Шальке українського півзахисника Євгена Коноплянки, який провів на полі всю гру.

Гості не зуміли відібрати очки у чемпіона, програвши з рахунком 1:3. За мюнхенців забивали Джеффрі Брума (в свої ворота), Роберт Левандовскі та Серж Гнабрі, у гельзенкірхенців - Ахмед Кутуджу.

Баварія скоротила своє відставання до лідера, дортмундської Боруссії, до п'яти очок, оскільки той не зумів перемогти вдома Хоффенхайм - 3:3.

Примітно, що господарі вели з рахунком 3:0 до 75-ї хвилини завдяки голам Джейдона Санчо, Маріо Гетце та Рафаела Геррейру, але влучні удари від Ісхака Белфоділа (двічі) та Павела Кадержабека протягом 12 хвилин дозволили гостям здобути драматичну нічию.

Баварія могла залишитися на третій позиції, але менхенгладбаська Боруссія поступилася на своєму полі Герті 0:3.

Фрайбург - Вольфсбург 3:3

Голи: Гріфо, 37, Петерсен, 70, Вальдшмідт, 87 - Руссійон, 11, Вегорст, 64 (з пенальті), Штеффен, 74

Ганновер - Нюрнберг 2:0

Голи: Мюллер, 45, 77

Myscore.com.ua

У минулому турі Баварія поступилася на виїзді Байєру 1:3, а дортмундська Боруссія не зуміла перемогти в гостях Айнтрахт - 1:1.