Шок у Тирасполі. Шахтар сенсаційно програв Шерифу на старті групового етапу Ліги чемпіонів

15 вересня 2021, 21:34

Шахтар з рахунком 0:2 сенсаційно програв молдавському Шерифу у виїзному матчі першого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Після рівного початку гри господарі несподівано вийшли вперед наприкінці чверті години гри, коли Крістіано прострілив з лівого флангу на Адама Траоре, а той ефектним ударом ножиць відправив м’яч у сітку.

Майже відразу донецька команда ледь не пропустила другий м’яч — Джахшибаєв завдав несильний удар, а Пятов заволодів м’ячем.

Перший по-справжньому небезпечний момент Шахтар створив на 32-й хвилині. Це Ласіна Траоре пробив із розвороту, але голкіпер опонентів потягнув м’яч з-під поперечини.

На початку другого тайму «гірники» втратили ще два шанси відновити рівновагу, коли пробивали Марлос і Педріньо, проте з їхніми пострілами знову впорався воротар суперника Атанасіадіс.

Господарі покарали гостей за втрачені моменти на 62-й хвилині: той же Крістіано без проблем пройшов по лівому флангу і навісив на Янсане, який головою відправив м’яч у сітку.

У час, що залишився, швидше підопічні українця Юрія Вернидуба були близькі до того, що довести рахунок до розгромного, ніж Шахтар — його скоротити, але забити ще Шерифу не дозволяли неточність і реакція Пятова.

0:2 — сенсаційна поразка українського клубу.

Шериф — Шахтар 2:0

Голи: Адама Траоре, 16, Янсане, 62

Шериф: Атанасіадіс — Фернандо Костанца, Арболеда, Дуланто, Крістіано — Тілль, Аддо (Раделич, 86) — Кастаньєда (Ніколов, 85), Коловос (Янсане, 55), А. Траоре — Яхшибоєв (Бруно, 67)

Шахтар: Пятов — Додо, Марлон, Матвієнко, Ісмаїлі - Маркос Антоніо (Алан Патрік, 64), Майкон — Тете (Марлос, 46), Педріньо, Фернандо (Мудрик, 64) — Л. Траоре

Попереджений: Дуланто