Шевченко розповів, за рахунок чого Барселона змогла вирвати перемогу над ПСЖ

9 березня 2017, 23:11
Головний тренер збірної України Андрій Шевченко, який побував на другому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між Барселоною і ПСЖ, поділився своїми враженнями від поєдинку

Як повідомив Шевченко в інтерв'ю Zbirna.com, стадіон Камп Ноу до останнього вірив у перемогу своїх улюбленців, і це додало їм додаткову мотивацію.

"На 87-й хвилині рахунок був 3:1, і Барселоні потрібно було забивати три м'ячі. Завдання неймовірно складне, але весь стадіон вірив у свою команду. Такої позитивної аури я давно не бачив на футбольних поєдинках", - поділився своїми спостереженнями Шевченко.

Крім того, за словами наставника збірної України, визначальним моментом в цьому матчі стала мотивація гравців Барселони, які вийшли на цю гру з вірою в позитивний результат і працювали для його досягнення до останніх секунд.

"Мотивація гравців і тренерів. Навіть для видатних майстрів це найголовніший чинник у підсумковому успіху", - додав Шевченко.

Раніше Барселона обіграла ПСЖ з рахунком 6:1 і пройшла до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Першою командою, якій вдалося пробитися в наступне коло євротурнірів після поразки 0:4 в першому матчі, стала Барселона, напередодні обіграла з рахунком 6:1 ПСЖ.

Після матчу нападник Барселони Неймар висміяв переможні жести гравців ПСЖ Левена Курзава і Адрієна Рабьо, які вони опублікували в Мережі після перемоги в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Парі Сен-Жермен з рахунком 4:0 розгромив Барселону