Шевченко зазнав п’ятої поразки на чолі Дженоа після першої перемоги — відео

18 грудня 2021, 02:37

В рамках 18-го туру італійської Серії А Дженоа українського головного тренера Андрія Шевченка зазнала виїзної поразки від Лаціо.

Гості протрималися трохи більше півгодини гри, коли пропустили м’яч від Педро, після чого господарі забили ще два голи в другому таймі зусиллями Ачербі та Дзакканьї.

Все, що вдалося Дженоа в цьому поєдинку — відзначитись єдиним взяттям воріт зумів Мелегоні на 86-й хвилині - 3:1. Команда Шевченка посідає передостаннє, 19-те місце.

В іншому матчі дня лідер Серії А Інтер розгромив на виїзді Салернітану з рахунком 5:0 завдяки голам Перішича, Думфріса, Санчеса, Мартінеса та Гальярдіні.

Результати 18 туру Серії А:

Лаціо — Дженоа 3:1
Голи: Педро, 36, Ачербі, 75, Дзакканьї, 81 — Мелегоні, 86

Салернітана — Інтер 0:5

Голи: Перішич, 11, Думфріс, 33, Санчес, 51, Мартінес, 77, Гальярдіні, 87

Flashscore

Цього тижня Шевченко здобув першу перемогу біля керма Дженоа — в матчі другого раунду Кубка Італії проти Салернітани (1:0).