«Є один факт, який нас вразив». Тренер збірної України прокоментував сенсаційну нічию з французами

25 березня 2021, 13:19

Член тренерського штабу збірної України з футболу Олександр Шовковський прокоментував сенсаційну нічию з командою Франції у стартовому матчі відбіркового турніру чемпіонату світу 2022 року.

46-річний фахівець опублікував в Instagram відео з пропущеним голом нашої команди. У коментарі до ролика Шовковський вказав, що він був забитий не за правилами.

«А поза грою було. Але, незважаючи на це, ми все-таки домоглися позитивного для нас результату. Нам завжди є чому вчитися і до чого прагнути.

Є один факт, який нас вразив, але я не можу про це говорити. Поки", - написав Олександр.

Матч між Францією і Україною проходив на арені Стад де Франс у Сен-Дені. Чемпіони світу виграли перший тайм з рахунком 1:0, проте після перерви завдяки голу Сергія Сидорчука українці змогли відігратися.

Наступний матч відбору ЧС-2022 збірна України зіграє в Києві на НСК Олімпійський 28 березня. Протистояти команді Андрія Шевченка буде Фінляндія.

Раніше НВ зібрав найцікавіші коментарі користувачів соцмереж щодо нічиєї збірних Франції та України в першому матчі відбору на ЧС-2022.

Редактор: Євген Нещерет