Динамо драматично перемогло Штурм і вийшло в раунд плей-оф Ліги чемпіонів

10 серпня, 00:02
Динамо досягло успіху в додатковий час (Фото:ФК Динамо)

Динамо з результатом 2:1 здолало на виїзді австрійський Штурм і вийшло в раунд плей-оф Ліги чемпіонів із загальним рахунком 3:1.

Гості втратили шанс відкрити рахунок уже в дебюті, коли Шапаренко метрів з 15 пробив вище поперечини після пасу від Циганкова.

Наприкінці першої 20-хвилинки господарі могли відзначитися двічі, та українську команду кожного разу рятував Бущан.

І все ж, Штурм досяг свого на 27-му оберті секундної стрілки. Це Гейлунд отримав м’яч у штрафному майданчику Динамо і пробив у дальній кут воріт.

Згодом зрівняти рахунок міг Буяльський, але не зміг акцентовано пробити головою вже в майже порожню рамку суперника.

У подальшому ближчим до взяття воріт був австрійський клуб, та коли на заваді їм не ставав Бущан, його гравців підводила точність у завершенні атак.

Наприкінці основного часу Динамо ледь не вирвало таку потрібну нічию, але Гармаш після подачі кутового поцілив головою в поперечину.

Тож командам довелося грати додатковий час, де на 97 хвилині Динамо досягло свого. Циганков зміг подати на Вівчаренка в чужий штрафний майданчик, звідки той з близької відстані пробив поміж ніг воротарю Штурма.

Перемогу гостям приніс Циганков. Це Буяльський міг забивати й сам, та віддав лівіше на партнера, який і пробив воротаря Штурма — 2:1.

Штурм — Динамо 1:2 (перший матч — 0:1)

Голи: Гейлунд, 27 — Вівчаренко, 97, Циганков, 112

У раунді плей-оф Ліги чемпіонів Динамо зіграє проти португальської Бенфіки, де виступає нападник збірної України Роман Яремчук.